Клубна програма

Клубні картки Enjoy Smoke Vape Shop є маркетинговою рекламною кампанією, адресованою невизначеному колу осіб, та спрямовані на популяризацію товарного знаку магазинів Enjoy Smoke Vape Shop в Україні.

ПЕРЕВАГИ КЛУБНОЇ КАРТИ:

Членство в клубі Enjoy Smoke дає право на отримання певних знижок на різні групи товарів, на безкоштовну участь у спеціальних заходах, розіграшах, організованих для членів клубу, а також на отримання інформації про спеціальні акції та розпродажі в магазинах Enjoy Smoke.

Карта Enjoy Smoke є накопичувальною (4 дисконтні рівні), знижки по карті та знижки під час розпродажів не сумуються, діє найбільша з них:

  • Карта першого рівня дозволяє її володарю брати участь у спеціальних акціях або заходах.
  • Перехід клубної карти на другий рівень відбувається автоматично при купівлі товарів на загальну суму у 500 гривень, додатково встановлюється спеціальна ціна на категорію товарів "Рідини" згідно дисконтної програми цін.
  • Перехід карти на третій рівень відбувається автоматично при купівлі товарів на загальну суму у 2500 гривень, додатково активується знижка у розмірі 5% на будь-яку покупку, а також ціна на категорію "Рідини" згідно дисконтної програми цін.
  • Перехід карти на четвертий рівень відбувається автоматично при купівлі товарів на загальну суму у 5000 гривень, додатково активується знижка у розмірі 10% на будь-яку покупку, а також ціна на категорію "Рідини" згідно дисконтної програми цін.

Знижки не поширюються на оптові закупівлі. Enjoy Smoke Vape Shop залишає за собою право змінювати розмір знижок, дисконтні групи товарів, час проведення та кількість акцій та розпродажів (з попереднім повідомленням).

ЯК ОТРИМАТИ КЛУБНУ КАРТУ:

Клубна карта видається вже чинним постійним клієнтам (за наявності оригіналів витратних накладних) при покупці товарів у магазині на суму від 250 гривень. Також клубну картку можна отримати шляхом рекомендації магазинів Enjoy Smoke третім особам, які згодом здійснять купівлю товару на зазначену вище суму. Активація клубної картки здійснюється протягом двох днів.

Членом клубу Enjoy Smoke може стати фізична особа, яка досягла 18 років, виконавши одну з умов отримання картки, заповнивши Анкету та надавши мінімальні обов'язкові дані, що у повній мірі відповідають дійсності.

Членство в клубі Enjoy Smoke є безстроковим. Вступ до клубу — безкоштовний і не накладає жодних додаткових зобов'язань.

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ:

Карта повинна пред'являтися на касі магазину Enjoy Smoke при оплаті кожної покупки (або вказуватися в коментарі до замовлення. Карту не дозволяється передавати (продавати) третім особам. Картою може користуватися тільки власник, на якого картка оформлена.

Якщо власник у момент покупки не має при собі картки, він може повідомити її номер та пред'явити на касі документ, що підтверджує його особу, для здійснення покупки з урахуванням преференцій клубної картки.

У разі втрати або пошкодження картки власник має право звернутися до співробітника магазину Enjoy Smoke для подальшого написання заяви на відновлення картки.

Згода на обробку персональних даних

Суб'єкт персональних даних дає згоду Enjoy Smoke Vape Shop на обробку персональних даних (збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення). Організація гарантує дотримання всіх прав суб'єкта, встановлених чинним законодавством України, та зобов'язується негайно припинити опрацювання персональних даних після отримання відповідної вимоги суб'єкта персональних даних, оформленого у письмовій формі.

Права власності

Карта встановленого зразка випускається Enjoy Smoke Vape Shop і є власністю організації. Організація залишає за собою право припинити або призупинити членство в клубі Enjoy Smoke у зв'язку з порушенням будь-якого з чинних правил; призупинити видачу карток; вносити зміни до чинних правил без попереднього повідомлення власників карток за умови, що такі зміни не мають комерційного характеру.

Ваш город:
Top
Ваш город:

Мы ошиблись?

Мы перезвоним
Товар добавлен в список желаний
Вы добавили товар в корзину
Клубная программа

Чтобы получить Вашу скидку - оформите клубную карту Enjoy Smoke Vape Shop! Членство в клубной программе не только сэкономит Ваши деньги, но и позволит участвовать в специальных акциях, розыгрышах и других интересных мероприятиях! Подробней

Нельзя голосовать
Нельзя голосовать за свои обзоры
Вам уже исполнился 21 год?
21+
Продукция, представленная на сайте, предназначена для лиц, достигших 21-летнего возраста.

Уважаемый посетитель, продукция на нашем сайте не предназначена для лиц не достигших 21-летнего возраста. Мы вынуждены отказать вам в посещении сайта.

Востановление пароля
Если пользователь с такой почтой существует на почту будет выслано письмо с временным паролем.
Вход в интернет-магазин
Напомнить пароль
или с помощью
Успешная регистрация
Вам на почту было отправленно сообщение с инструкцией по активации аккаунта.
Восстановление пароля
Если пользователь с такой эл. почтой существует мы вышлем ссылку для смены пароля
Я вспомнил пароль
Регистрация
Пароль должен быть от 6 до 16 символов и не должен совпадать с именем и электронной почтой
или с помощью
Необходимо зарегестрироватся
Пожалуйста, войдите в аккаунт или зарегистрируйтесь
или с помощью