Угода користувача сайту

УГОДА КОРИСТУВАЧА

Вступ

Шановний користувач сайту www.enjoy-smoke.com!

Звертаємо Вашу увагу на те, що встановлення символу «✔» у спецально відведенному полі при оформленні замовлення свідчить, що Ви ознайомлені і згодні з умовами використання сайта www.enjoy-smoke.com, а також є Вашим прийняттям цієї угоди користувача. Встановлення символу «✔»і використання у будь-якому вигляді сайта www.enjoy-smoke.com (у тому числі, але не обмежуючись замовленням Вами товарів і послуг з використанням сайту www.enjoy-smoke.com, участь у бонусних програмах, акціях, заповнення заяв, форм і т. п.) є Вашою безперечною згодою з усіма положеннями і умовами даної угоди користувача і прирівнюється до укладання угоди обидвими сторонами. Ця угода користувача сайту є обов'язковою до виконання. У випадку Вашої незгоди до умов угодя користування, Ви маєте утриматись від використання сайту www.enjoy-smoke.com.

ВИЗНАЧЕННЯ І ТЕРМІНИ:

 1. Сайт – web-сайт, що належить Власникові сайту, і має адресу у мережі Інтернет www.enjoy-smoke.com, за допомогою якого Користувач має можливість здійснити купівлю бажаного товару або отримати інформацію щодо бажаних товарів, послуг і т.п.
 2. Користувач (Ви) – фізична особа, резидент України, що досягл 18-річного віку, має повну дієздатність, використовує даний сайт і/або його окремі інструменти, згоден з умовами користування і виконує всі умови, перераховані нижче.
 3. Покупець – Користувач, що здійснює покупку на сайті www.enjoy-smoke.com.
 4. Адміністрація сайту – адміністрація всеукраинської мережі магазинів «Enjoy Smoke Vape Shop», www.enjoy-smoke.com.
 5. Угода – дана угода користувача, разом з усіма її умовами.
 6. Продавець – юридична особа або фізична особа-підприємець (ФОП), який розміщує на Сайті інформацію щодо товарів і послуг, які він реалізує. Продавцем може бути як Адміністрація, так і будь яка інша особа, якій Администрація надала право на розміщення відомостей щодо товару та/або послуг. Найменування Продавця вказується у документах на передачу товару Покупцю (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальный чек и т.п., що підтверджують факт передачі товару Покупцю).
 7. Товар – товари, послуги, інші материальні і нематеріальні об'єкти, информація про які розміщена на Сайті.
 8. Замовлення – звертання Користувача через Сайт та/або шляхом виклику в Call-Центр до Продавця з побажанням здійснити купівлю товару/послуг, а також сукупність товарів, вказаних у замовленні Користувача.
 9. Платник – особа, що здійснює оплату замовлення Користувача.
 10. Отримувач – особа, що вказана Платником у формі замовлення у якості особи, що має повноваження отримати замовлений Товар. Якщо інше не вказано у формі Замовлення, то за замовчуванням Отримувачем є Платник.
 11. Пропозиція – відомості щодо товару, розміщені Продавцем на Сайті, які містять в собі інформацію про товар, його вартість, способи оплати і доставки, інформацію про знижки і акційні пропозиції на товари, а також інші умови придбання товарів. Умови Пропозицій, озміщені на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією щодо можливих умов купівлі Товару.
 12. Сторони – Продавець, Покупець, Користувач.
 1. ПРЕДМЕТ І УМОВИ УГОДИ

1.1. Дійсна Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщена на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі Товарів Користувачу.

1.2. Дійсна Угода є публичною офертою. Використовуючи матеріали і инструменти Сайту, Користувач вважається безумовно і безперечно приймаючим (акцептуючим) дійсну Угоду. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитись з умовами Угоди до реєстрації на Сайті та/або проставлення символу «✔». Рєстрація Користувача на Сайті свідчить про повне і безперечне прийняття Угоди Користувача (у відповідності до статей 641, 642 Цивільного Кодексу України).

1.3. Сайт є платформою для розміщення пропозицій щодо продажу Товарів Продавцями.

1.4. Інформація про Товар відображається на Сайті www.enjoy-smoke.com і є динамічною. Це свідчить, що інформація щодо Товару може бути оновлена, змінена чи доповнена Адміністрацією у будь-який момент часу, без додаткового повідомлення Користувачу. Уся інформація щодо Товару Продавця, умовах акцій, ціні Товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на сайті www.enjoy-smoke.com. Адміністрація Сайту спроможна у будь-який час у односторонньому порядку змінювати умови діючої Угоди. Зміни набувають чинності з моменту розміщення нової Угоди на сайті www.enjoy-smoke.com.

1.5. Діюча Угода мож бути укладена право- и дієздатним Користувачем, що досяг 18-річного віку, з врахуванням особливостей, що передбачені Главою 4 Цивільного Кодексу України. Приймаючи умови Угоди, Ви підтверджуєте свою право- і дієздатність, приймаєте на себе обов'язки, що виникають в результаті використання сайту www.enjoy-smoke.com і укладання даної Угоди.

1.6. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на Сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення та/або здійснити Замовлення через Call-Центр Сайту. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на придбання Користувачем товару на умовах, що вказані у відповідній Пропозиції.

1.7. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, що свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відгрузив Товар, приступив до надання послуг у відповідності до умов, передбачених офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених товарів.

1.8. Продавець має право запропонувати реалізувати товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. У такому випадку дана пропозиція вважається зустрічною офертою, і має бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем та/або Отримувачем товару на умовах, що передбачені зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.

1.9. Узгодженням всіх суттєвих умов Сторонами є оплата та/або фактичне отримання товару Покупцем, а також відгрузка товару Продавцем.

1.10. Сторони погоджуються, що направлення Продавцем та/або Адміністрацією Сайту будь-яких повідомлень щодо наявності Товару, прийнятті Замовлення, строках доставки Товару, його ціні, умовах і формах сплати, статусі та/або змінах статусу Замовлення і т.п., відправлених Продавцем та/або Адміністрацією Сайту через електронну пошту, sms-повідомлення, месенджери, телефонні дзвінки чи інші доступні обом Сторонам способи зв'язку, є виключно повідомленням Покупцю щодо отримання оферти Продавцем, і не може свідчити про її акцептування Продавцем.

1.11. Доставка Товару здійснюється компанією-перевізником "Нова Пошта" (шляхом самовивозу з відділень Нової Пошти чи адресної кур'єрської доставки "Нової Пошти"), або адресною кур'єрською доставкою мережі «Enjoy Smoke Vape Shop» у місті Харкові, або самостійним вивезенням Товару Покупцем з роздрібного магазину мережі «Enjoy Smoke Vape Shop» в Україні.

Якщо у населеному пункті немає відділень компанії-перевізника "Нова Пошта" або немає роздрібних магазинів Продавця, то Користувач має право обрати для доставки Замовлення наближчий населений пункт, в якому представлено відділення компанії "Нова Пошта" або роздрібний магазин Продавця. Доставка придбаного Користувачем Товару здійснюється за рахунок Користувача. Адреси відділень компанії-перевізника та іх режим роботи можна дізнатися за посиланням https://novaposhta.ua/. Перелік адрес магазинів мережі «Enjoy Smoke Vape Shop» та іх режим роботи можна дізнатися за посиланням https://enjoy-smoke.com/contacts/.

Продавець не здійснює доставку до тимчасово окупованих територій України, а також інші населені пункти, які не забезпечені відділеннями компанії-перевізника. Користувач погоджується з тим, що вартість товарів/послуг Продавця, що розміщені на Сайті, можуть змінюватись без попереднього повідомлення.

1.12. Моментом отримання Товару Отримувачем вважається підписання Отримувачем документу, що підтверджує факт прийняття замовленого Користувачем Товару (товаро-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилання, і т.п.) або фактичне отримення Отримувачем Товару і здійснення ним дій, що свідчать про прийняття Товару. Перед відпправленням Товар перевіряється і страхується відповідно до повної вартості. При отриманні Товару Отримувач зобов'язується перевірити Товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товаро-транспортна накладна, гарантійний талон і т.п.), і у випадку наявних проблем озвучити свої претензії до служби доставки (компанії-перевізнику). Продавець не несе жодної відповідальності за дії компанії-перевізника.

1.13. При прийнятті (акцептуванні) оферти Продавцем, Користувач надає згоду щодо отримання інформації про Замовлення шляхом дистанційного зв'язку. Поставлений підпис на документах, що підтверджують прийняття Товару, свідчить про те, що Отримувач отримав всю необхідну інформацію про Товар до моменту його прийняття.

2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

2.1. Діючи як Користувач Сайту, Ви зобов'язуєтесь не здійснювати будь-яких дій, що порушують законодавство України, норми міжнародного права, а також дії, які можуть порушити нормальне функціонування Сайту.

2.2. Користувач зобов'язаний своєчасно інформувати Адміністрацію Сайта щодо несанкціонованого доступу сторонніх осіб до особистого профілю Користувача на Сайті. Для інформування Користувач повинен звернутися до Служби підтримки, контакти якої вказано на Сайті.

2.3. Приймаючи умови Угоди, Користувач також підтверджує, що ознайомлений і згодний з політикою конфіденційності Сайту.

2.4. Приймаючи умови Угоди, Користувач також підтверджує, що він є право- і дієздатним.

2.5. Коментарі, відгуки і огляди Користувача на Сайті мають відповідати вимогам законодавства України і загальноприйнятим нормам спілкуванням (без образ і ненормативної лексики).

2.6. Відповідальність за грошові перекази, які здійснює Платник, повністю лежить на банках і платіжних системах, послугами яких вирішив скористатися Покупець. Продавець не бере на себе відповідальність на діяльність Процесінгових центрів банківскої системи.

2.7. Власник сайту не несе відповідальність за працездатність устаткування, на якому розміщено Сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачем доступу до Сайту.

2.8. Продавець не несе відповідальність за дії Перевізника, у тому рахунку за строки перевезень компаниєю-перевізником, а також за збереження товарів при доставці компанією-перевізником.

2.9. Відповідальність Продавця за зміни умов реалізації товару обмежується правом Одержувача (Користувач, Платник) відмовитися від придбання товару або вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони вже оплачені).

2.10. Користувач відповідає за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректна, неточна та/або неправильна вказівка даних у Замовленні призвела до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару за невірною адресою або видачу товару невірному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат із сум, сплачених Платником як оплата товару. Користувач зобов'язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення правочину.

3. ІНШІ УМОВИ

3.1. Користувач має право призначити Одержувачем товару третю особу. У цьому випадку Одержувач зобов'язаний вказати у формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації Одержувача та доставки товару. На відносини сторін, у такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного Кодексу України.

3.2. Усі можливі суперечки та протиріччя, що виникають між Сторонами в рамках цієї Угоди, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Власника сайту. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсною не скасовує дію Угоди в іншій частині та не знімає з Користувача Сайту зобов'язань, прийнятих під час реєстрації.

3.3. Усі права на Сайт в цілому та на використання мережевої адреси (доменного імені) www.enjoy-smoke.com належать Власнику сайту.

3.4. Користувач погоджується з тим, що після проходження процедури реєстрації на Сайті, Адміністрація сайту та/або Продавець надсилатиме на електронну адресу Користувачів листи та/або повідомлення, у тому числі рекламного характеру. Разом з цим Сайт зобов'язується не передавати електронну адресу, а також будь-які інші відомості про Користувачів третім особам. Користувач має право відмовитися від такого розсилання самостійно.

3.5. Користувачу забороняється розміщувати контент користувача, заборонений чинним законодавством та/або суперечить морально-етичним нормам спільноти.

3.6. Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збирання та обробку (накопичення, зберігання, адаптування, поновлення, використання, розповсюдження, знищення) зазначених ним даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса, - з метою забезпечення відносин у сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних та маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (розповсюдження) його даних перевізникам, транспортно-експедиторським та кур'єрським організаціям, іншим третім особам (без обмеження) на розсуд адміністрації сайту. Це положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.

3.7. Користувач ознайомлений та погоджується з умовами цієї угоди.

4. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

4.1. Користувач надає свою згоду на використання та обробку персональних даних Користувача відповідно до чинного законодавства України.

4.2. Ваші особисті дані зберігаються на віддаленому сервері, який працює відповідно до стандарту ISO 27001:2013.

4.3. Доки Ви залишаєтеся користувачем нашого Сайту, Ви можете редагувати Ваші персональні дані в будь-який момент часу та запросити їх видалення шляхом надсилання відповідного запиту на наш e-mail@infojoen-smoke.com, відмовившись від використання Сайту. Оскільки ми зберігаємо резервні копії бази даних протягом 30 днів, ці дані можуть існувати на наших серверах протягом 30 днів після запиту, після чого їх буде видалено.

ВАШЕ МІСТО:
Top
Ваше місто:

Чи ми помилилися?

Ми передзвонимо
Товар додано до списку бажань.
Ви додали товар до кошика
Клубна програма

Чтобы получить Вашу скидку - оформите клубную карту Enjoy Smoke Vape Shop! Членство в клубной программе не только сэкономит Ваши деньги, но и позволит участвовать в специальных акциях, розыгрышах и других интересных мероприятиях! Подробней

Не можна голосувати
Не можна голосувати за свої огляди
Вам уже виповнилось 18 років?
18+
Продукція, представлена на сайті, призначена для осіб, які досягли 18 років.

Шановний відвідувач, продукція на нашому сайті не призначена для осіб, які не досягли 18 років. Ми змушені відмовити вам у відвідуванні сайту

Відновлення пароля
Якщо користувач з такою поштою існує, на пошту буде надіслано листа з тимчасовим паролем.
Вхід до інтернет-магазину
Нагадати пароль
або за допомогою
Успішна реєстрація
Вам на пошту було надіслано повідомлення з інструкцією з активації облікового запису.
Відновлення пароля
Якщо користувач з такою поштою існує, на пошту буде надіслано листа з тимчасовим паролем.
Я згадав пароль
Реєстрація
Пароль повинен бути від 6 до 16 символів і не повинен співпадати з ім'ям та електронною поштою
або за допомогою
Необхідно зареєструватися
Пожалуйста, войдите в аккаунт или зарегистрируйтесь
або за допомогою